טרם בטיחות וגהות בע"מ - תיק שטח

תיק שטח | הכנת תיק שטח כיבוי אש

הכנת תיק שטח - טרם בטיחות וגהות

מבנים מסויימים ועסקים רבים, חייבים בהכנת תיק שטח כיבוי אש על פי הוראה 503 של שירותי הכבאות וההצלה של ישראל. טרם בטיחות וגהות מייעצים לכם ומדריכים אתכם בשלבי הכנת תיק שטח כבאות.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר עוד היום!

מה זה תיק שטח?

תיק שטח נבנה בעיקר לפי דרישות שירותי כבאות והצלה ומשטרת ישראל. הוא כולל את המערך הארגוני והבטיחותי לניהול אירוע שריפה בשגרה או בחירום, משמש בתור מסגרת לפעולות ומבטיח הערכת מצב מקדמית ותכנון מראש. בנוסף, התיק הוא פלטפורמה נדרשת לשיתוף פעולה עם הרשויות באירועי חירום.

תיק שטח מוסדי

באמצעות תיק שטח מוסדי ניתן להיערך לאירוע ולהבטיח את בטיחותם של השוהים במבנה, כמו גם את הטיפול של שירותי הכבאות. התיק משמש את שירותי הכבאות המקומיים לצורך הכרת המבנה וטיפול באירועים בזמן אמת בחלקיו השונים.

הפרמטרים הנכללים בתיק שטח כיבוי אש הם:

✔️מידע על המבנה וסביבתו
✔️מערכת אספקת המים
✔️ציוד כיבוי אש במבנה
✔️מערך מילוט
✔️הערכת סיכונים
✔️נהלי חירום ופירוט פעילויות לביצוע

לפרטים אודות השירותים שלנו
08-9420666

הכנת תיק שטח

תיק שטח כיבוי אש הוא חובה המופיע בהוראת נציב כבאות והצלה ומפקח כבאות ראשי. לפי ההוראה, יש רשימה סגורה של מבנים הנדרשים להכנת התיק.המבנים כוללים בין היתר אולמות שמחה, בתי ספר, בתי חולים, בנקים, בתי מלון, בתי קולנוע, בנייני משרדים פרטיים או ציבוריים ועוד.

הדבר החשוב הוא לעקוב אחר הקריטריונים הקובעים אילו מבנים נדרשים להכנת התיק.ראשית, כל מבנה בו נמצאת כמות גדולה של אנשים בו זמנית חייב להחזיק בתיק שטח ממוחשב.

ההוראה לא חלה רק על מבנים בהם נדרש תיק מפעל וזאת בהתאם לתקנות רישוי עסקים.
שנית, בתוך התיק צריכים בעלי הבניין להתייחס לתיאור מפורט של המבנה ולהציג את מערך החשמל והאנרגיה. המשמעות היא שיש להכין את התיק בליווי של אנשי מקצוע ותוך מעורבות מהנדסי בניין, חשמל ומומחים נוספים.

מהו תיק שטח ממוחשב?

השימוש במחשבים יכול לעזור גם בבנייה והכנה של תיקי שטח. במקום להסתפק באוגדן, ספר או מחברת המכילים מידע על היערכות לשעת חירום, ניתן ליישם את הוראות רשות הכיבוי ומשטרת ישראל בקובץ הנמצא על המחשב. התיק נבנה לפי דרישות הלקוח והוא מותאם לגוף המפקח. כאשר הוא נמצא בידי רשות הכבאות או מנהלי המבנה, התיק משמש בתור כלי ארגוני לפעילות ומתן תגובה מהירה בעת שריפה או פיגוע. מעבר לכך, ביצוע התרגילים המופיעים בתיק הממוחשב מאפשר שמירה על מוכנות ודריכות.

מה כולל תיק שטח ממוחשב?

התיק כולל צילומים, הסברים ותכניות מפורטות והוא ניתן לשימוש בכל מערכות האינטרנט והמחשב. קל לבצע בו עדכונים או להעביר אותו לסריקה של אנשי מקצוע העוסקים בתחום הבטיחות. השימוש במחשבים עבור בניית התיק חוסך בהוצאות, זמן ומשאבים והוא נדרש במגזר הפרטי והציבורי.

להכנת תיק שטח מתקשרים לטרם בטיחות עוד היום!

רוצים לשמוע פרטים נוספים? בחברת טרם בטיחות וגהות בע"מ ישמחו להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בישראל לטובת בניית תיק שטח מוסדי או ממוחשב. אנו מקפידים על בניית התיק לפי דרישת הרשויות ויש לנו ניסיון של עשרות שנים.

לפגישת יעוץ צלצלו עכשיו!

תפריט נגישות