סקר סיכונים בעבודה - טרם ביטחון

סקר סיכונים בעבודה

מעוניינים להגן על העובדים שלכם ועל החברה שלכם? האם אתם מודעים לכל הסכנות שהעובדים עלולים להיחשף אליהן? בשלב הראשון בבניית מערך הגנה נכון ויעיל, יש להתחיל מסקר סיכונים בעבודה.

סקר סיכונים בעבודה - טרם בטיחות וגהות בע"מ -מ

מה זה סקר סיכונים בעבודה?

זהו למעשה מסמך המפרט את כל הסכנות הבטיחותיות שעלולות להתרחש לעובדים במהלך שעות העבודה, בשל ביצוע העבודה ותוך כדי ביצוע העבודה. מטרתו של סקר סיכונים בעבודה הוא לבנות את הבסיס לקביעת נוהלי בטיחות טובים ונכונים, המותאמים לאופי הפעילות של החברה, ושיעזרו למנוע תאונות ופגיעות שונות בעובדים. סקר סיכונים הינו בעצם הבסיס לבניית נוהלי העבודה של החברה ולכן חשוב ביותר שהוא יהיה מקצועי ומדויק.

חברת טרם היא הכתובת הנכונה לבניית סקר סיכונים בעבודה

  • ניסיון רב שנים בתחום בטיחות וגהות
  • היכרות מעמיקה עם מגוון תחומי עיסוק
  • צוות עובדים מיומן, המורכב מאנשי מקצוע בתחומים שונים
  • זמינות של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
  • מתן שירות בפר
סקר סיכונים לבטיחות בעבודה

סקר סיכונים בעבודה - בסיס איתן לחברה חזקה

כללי בטיחות בעבודה נכונים הינם אותו בסיס איתן שמגן על העובדים ועל החברה. עבודה נכונה ובטיחותית תצמצם בצורה משמעותית את הסבירות לתאונות, וכך העובדים ישמרו על הבריאות שלהם והחברה לא תצטרך להתמודד עם תיקי תאונות עבודה בבתי משפט. טרם בטיחות הינה חברה מובילה בתחום הבטיחות והגהות, והיא יודעת לכתוב סקר סיכונים איכותי, נכון ומקצועי לגופים מכל ענפי הייצור והעיסוק.

ניהול סיכונים בעבודה עם טרם בטיחות וגהות בע"מ

עם השירות המקצועי שלנו מובטח לכם שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, הניתן על ידי אנשי מקצוע מובילים. הצוות המקצועי שלנו כולל אנשים ממגוון תחומי עיסוק, שהראייה הכוללת שלהם, כמו גם ניסיונם הרב, מאפשרים לנו לאתר כל נקודה בעייתית ולהפיק סקר סיכונים מקיף ומדויק יותר.

תפריט נגישות