טרם בטיחות וגהות בע"מ - בלוג

הדרכת בטיחות בעבודה | הדרכת בטיחות לעובדים

הדרכת בטיחות בעבודה - טרם בטיחות וגהות

הדרכת בטיחות בעבודה הינה אחת ההדרכות הכי חשובות שעסק מעניק לעובדיו. נוהלי עבודה מסודרים והשמירה על הבטיחות הכרחיים מסיבות רבות, כגון הגנה על הרכוש, הגנה על המתקנים ומעבר לכל, הגנה על בריאותם ועל חייהם של העובדים. ישנם נוהלי עבודה שנבנים עבור כל גוף באופן ייחודי ופרטני, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל הסכנות שעלולות לסכן את העובדים במקום. עם זאת, נהלים קבועים לא יעזרו לאף אחד אם העובדים לא יכירו אותם. מהסיבה הזו חשוב ביותר לבצע הדרכת בטיחות תקופתית עבור כל עובדי הארגון. טרם בטיחות וגהות עוזרת לכם להעביר הדרכות בטיחות לעובדים במקצועיות רבה ומנסיון רב שנים.

הדרכות בטיחות לעובדים | הדרכת בטיחות בעבודה

מי מעביר את הדרכות הבטיחות לעובדים?

הדרכת בטיחות בעבודה חשובה לעסק מכמה בחינות: גם מהפן הבריאותי של העובדים, זה כמובן. אבל פן נוסף הוא למעשה שמירה על הרווחיות של העסק שכן עובד שנפגע גם מחסיר ימים מהעבודה ולעיתים על בעל העסק אף למצוא מחליף זמני וגם מכיוון שהפרמיה של הביטוח עלולה לעלות. לכן חשוב לבחור נכון גם במי שיעביר עבורכם את ההדרכות. עם טרם בטיחות וגהות אתם יכולים להרגיש בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה מהסיבות הבאות:

✔️חברת טרם בטיחות מעמידה לרשות לקוחותיה מדריכים מוסמכים ומנוסים בתחום הדרכות הבטיחות.
✔️המדריכים שלנו לומדים לעומק את כל המצבים שעלולים לסכן את העובדים ואת כל השיטות ונוהלי העבודה שנועדו לצמצם את הסכנות.
✔️המדריכים של טרם ביטחון מעבירים הדרכות מסודרות, תוך שהם מקפידים על תרגול ועל הכנה מלאה של כל מי שעובר הדרכה.

כיצד מתבצעת הדרכת בטיחות בעבודה

הדרכות הבטיחות בעבודה אינן אחידות בכל הארגונים ומותאמות באופן פרטני לצרכים ולאתגרים הספציפיים שעומדים בפני הארגון עצמו. גם משך הקורס משתנה בהתאם להיקף החומר שיש להעביר לעובדים ובהתאם לאופי העסק. המדריכים עצמם בעלי ניסיון רב, והם יודעים להעביר את החומרים בצורה ברורה וכזו שניתנת ליישום.

הדרכות בטיחות בעבודה | טרם בטיחות

תדירות של הדרכות בטיחות בעבודה

חשוב לזכור כי נוהלי בטיחות אינם קבועים, אלא במידה רבה משתנים, שכן הרשויות מוציאות תקנות וחוקים חדשים מדי פעם, ולכן יש צורך בשינוי נוהלי הבטיחות. ברגע שחל שינוי בנוהל, מייד יש לקבוע מועדים להדרכות בטיחות חדשות עבור העובדים. מעבר לזאת, נהלים שהועברו בקורסים ובהדרכות עלולים להישכח, וחשוב לבצע הדרכות חוזרות שמטרתן לרענן את זיכרונם של העובדים. מעבר לזאת, כל עובד חדש צריך לעבור הדרכת בטיחות לפני יום העבודה הראשון שלו.

נוהלי בטיחות הינם עניין של הכרח עבור כל מקום עבודה, אך הנהלים כשלעצמם אינם מספיקים כדי להרחיק את העובדים מסכנה. הדרכות בטיחות שמועברות על ידי אנשי מקצוע מנוסים וטובים הינם הכרחיים לא פחות מכתיבת הנהלים עצמם.

תפריט נגישות