בטיחות בחשמל - טרם בטיחות וגהות בע"מ

בטיחות בחשמל

עובדים עם רשת החשמל? האם אתם יודעים להגן על עצמכם מפני פגיעות אפשריות? כדאי שתפנו לממונה בטיחות מקצועי, שיעזור לכם בבניית נוהלי בטיחות בחשמל, שיעזרו לכם לשמור על הבריאות שלכם.

ייעוץ ולקביעת פגישה חייגו אלינו 
ונשמח לעמוד לשירותכם!

חברת טרם בטיחות וגהות מציעה לכם מגוון שירותים איכותיים:

  • ייעוץ בבניית מערך ארגוני לבטיחות בעבודה
  • שיתוף פעולה עם כל סוגי הלקוחות ובכל סדר גודל
  • התאמה של נוהלי העבודה לדרישות החוק
  • העברת הדרכות לעובדים
  • מינוי של ממונה בטיחות מקצועי
בטיחות בחשמל

בטיחות בחשמל -החשמל וסכנותיו

החשמל תופס מקום יותר ויותר מרכזי בחיים שלנו מדי שנה, כשיש יותר ויותר מכשירי חשמל שנכנסים לבית כל הזמן. אנשי מקצוע רבים עובדים עם רשת החשמל, החל מחשמלאים, דרך אנשי אלומיניום, שמתקינים תריסים חשמליים ועד לטכנאים שמתקנים מכשירי חשמל. בכל עסק, בין אם מדובר בחברה גדולה או בעסק של אדם אחד בלבד, חייבים להיות נוהלי בטיחות בחשמל, שיגדירו בצורה מדויקת תהליכי עבודה נכונים, שיגנו היטב על העובדים מפני סכנות החשמל.

מתן מענה מהיר לכל אירוע

בראש ובראשונה יש להגדיר את הסכנות הצפויות לעובדים כתוצאה ממגע עם רשת החשמל, צמצום של אותם מגעים למינימום. הסיכונים באים לידי ביטוי בסקר סיכונים, המשמש בסיס לבניית נוהלי עבודה. המטרה של אותם נהלים היא בראש ובראשונה לצמצם תאונות למינימום האפשרי. דבר נוסף הוא שנוהלי עבודה תקינים מאפשרים לעבוד בצורה מסודרת, ובכך מונעים טעויות מקצועיות, שמצריכות בזבוז זמן על תיקונים מיותרים. בשורה התחתונה, המציאות מלמדת על ירידה של כ- 30% בהיקף התאונות בעקבות הנהגה של עבודה לפי נהלים שנבנו בצורה מקצועית.

חברת טרם בטיחות וגהות מספקת ייעוץ בתחום בטיחות בחשמל.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-9420666