טרם בטיחות וגהות בע"מ - בלוג

בטיחות במוסדות חינוך

נושא שאסור לזלזל בו!

בכל מקום שבו יש ריכוז גבוה של אנשים, חובה כמובן שתהיה הדרכת בטיחות ושיהיה נאמן בטיחות. עם זאת, יש מקום אחד שבו על אחת כמה וכמה, הנושא הנ"ל נחשב לחשוב ולמשמעותי מאד – והכוונה היא כמובן לשפע מוסדות החינוך, החל מגני הילדים, ועד בתי הספר התיכוניים.

הנושא של בטיחות במוסדות חינוך הוא קריטי, משום שזו לא רק אוכלוסיה גדולה – אלא גם רגישה מאד, צעירה מאד, וחשופה מאד לפגיעות.

אם אתם בעצמכם מייצגים מוסד חינוך ומעוניינים לעמוד בכל תקנות הבטיחות, אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר עם חברת טרם בטיחות וגהות, ונתחיל לעבוד על תוכנית הבטיחות ביחד

בטיחות במוסדות חינוך לגיל הרך
בטיחות בבתי ספר
בטיחות במוסדות חינוך

עשו זאת דרך החיוג לטלפון שמספרו 08-9420666 או השארת פרטיכם באתר.

בטיחות במוסדות חינוך - מה ההסמכה שלנו כוללת?

הכשרת נאמני בטיחות – בראש ובראשונה חברת טרם בטיחות וגהות, היא חברה שמוסמכת לבצע השתלמויות של בטיחות במוסדות חינוך ולמנות נאמני בטיחות במוסדות הללו. בכל מוסד יש להגדיר מיהו האדם אשר מופקד בשמירה על הבטיחות, ואז הוא נשלח בעצם לקורסים המקצועיים של חברת טרם אלו כמובן קורסים שנעשים באישור ממשלתי ויש להם גושפנקא רשמית לכל דבר ועניין. במהלך ההכשרות הללו נאמני הבטיחות בעצם מקבלים את כל המידע שנדרש להם, והם גם יודעים ומקבלים את הכלים, כיצד להעביר את המסרים הלאה, כדי ליצור סביבה בטוחה בתוך המוסד החינוכי.

ניתוח תקלות ואירועי בטיחות – חברת טרם בטיחות וגהות יכולה לסייע לכם ולקדם את הנושא של בטיחות במוסדות חינוך ע"י ניתוח מלא של אירוע בטיחות שהתקיים בתוך המוסד החינוכי. לעתים אלו אירועי בטיחות שבהם אף לא נפגע איש אך כמעט והייתה פגיעה – ומהם אפשר כמובן ללמוד היטב, ולהבין גם כיצד אפשר למנוע את תקרית הבטיחות בעתיד, אך גם מה היו מנגנוני ההגנה אשר מנעו פגיעה של ממש. התחקור של כל אירוע בטיחות הוא נושא שאסור לוותר עליו. באמצעות תחקור טוב ומעמיק, אפשר כאמור למנעו עוד נזקים בעתיד, וגם לעמוד במקביל בכל הדרישות של החוק.

בטיחות בהתאם לאופי המוסד – לחברת טרם בטיחות וגהות ניסיון רב בתכנון תוכניות של בטיחות במוסדות חינוך, בהתאם לאופי המוסד. כך למשל, שמירה על הבטיחות בגן ילדים היא חשובה מאד – אך התכנון שלה שונה באופן מהותי, מתכנון הבטיחות של חטיבת ביניים. יש נקודות רגישות בכל אחת מהמוסדות והדבר נוגע בין השאר לגיל הילדים, לכמות הילדים, כמות הצוות החינוכי, המיקום של המוסד החינוכי, וכמובן נקודות תורפה אפשרויות (מטבח שנמצא בתוך המוסד, מעדה שנמצאת בבית הספר, וכיו"ב).

לא משאירים את הכל לדיי הגורל

הדבר שבטוח הוא בכל מקרה, שעליכם תמיד להתכונן היטב לכל תרחיש ולכל סיטואציה, כך שאפילו במקרה חירום – אתם תהיו מוכנים היטב לכל תרחיש. פנו עוד היום לחברת טרם בטיחות וגהות, ותוכלו לדאוג שכל הילדים והתלמידים במוסדות החינוך יישארו בטוחים.

לפגישת יעוץ צלצלו עכשיו 08-9420666

תפריט נגישות