טרם בטיחות וגהות בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08-9420666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קורס נאמני בטיחות בעבודה

 
מחפשים קריירה מעניינת ומקצוע נדרש? בואו ללמוד בקורס נאמני בטיחות של חברת טרם בטיחות וגהות בע"מ!
 
לפרטים על הקורס חייגו אלינו למספר
08-9420666

 
 

יש לכם את כל הסיבות לעבור קורס נאמני בטיחות בחברתנו:

 
  • ניסיון רב שנים בתחום הבטיחות
  • אנשי מקצוע ממגוון תחומים, המאפשרים לבחון כל מצב מכמה זוויות
  • תוכנית לימודים עשירה, המכשירה אנשי מקצוע טובים
 
 
 
קורס נאמני בטיחות בעבודה
 
 
 
 

קורס נאמני בטיחות – הפתח שלך לקריירה מצליחה

 
תחום הבטיחות בעבודה והבריאות התעסוקתית מוצא לו מקום של כבוד בשוק העבודה בימינו. כל חברה המעסיקה מעל 50 עובדים מחויבת להעסיק ממונה בטיחות. מעבר לזאת, הרבה חברות ועסקים מחליטים להעסיק איש מקצוע בתחום במטרה להימנע מתאונות עבודה, שעלולות להוביל לתביעות יקרות ומיותרות. לאור כל האמור, הדרישה לנאמני בטיחות הולכת ועולה בהתמדה. חברת טרם בטיחות וגהות עוסקת בתחום הבטיחות בעבודה משנת 1990, והיא בנתה קורס איכותי ומקצועי, שמטרתו להכשיר אנשי מקצוע בתחום.
 

בעלי חברות ועסקים – תכשירו את העובדים המקצועיים שלכם

 
קורס נאמנים בטיחות של חברת טרם בטיחות וגהות מזמין את המעסיקים להכשיר את העובדים שלהם בתחום הבטיחות בעבודה. אתם מעוניינים למנות עובד ותיק וטוב לתפקיד ממונה בטיחות? אנו נעניק לו את כל הכלים הדרושים לו כדי לעמוד במשימה הזו ללא בעיה. הקורס מתמקד בכל נוהלי הבטיחות המוגדרים בחוק, ובכל הדרכים היעילות ביותר ליישם את הדרישות בנהלים הרגילים של העבודה.
 

כל הסיבות לבחור בנו

 
חברת טרם בטיחות וגהות פועלת בתחום הבטיחות מזה שנים רבות, והיא מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ממגוון תחומים. תכני הקורס מועברים על ידי אנשי מקצוע רבים, ולכן התלמידים מקבלים ידע מקיף ורב. מעבר לזאת, הניסיון הרב של החברה, וההשתתפות שלה בפרויקטים גדולים, מאפשרים לתלמידים להיחשף למקרים מהשטח, שמהם אפשר ללמוד לא מעט.
 
אנו מזמינים אתכם להרחיב אופקים ולהתמקצע בקורס נאמני בטיחות.