טרם בטיחות וגהות בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08-9420666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוותי חירום

 
 

ארגון והקמת צוותי חירום, הכשרתם ותרגולם

 
כבר למעלה מ- 25 שנה חברת טרם – בטיחות וגהות בע"מ מסייעת לקהל לקוחותיה לארגן, להקים, לתרגל ולהכשיר צוותי חירום. מדובר במהלך חיוני וחשוב ביותר, שיוכל לספק מענה ראשוני ומיידי בזמן חירום, עד להגעת כוחות ההצלה
 
 
 
חפ"ק אירוע חירום
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 08-9420666
כשאתם בוחרים ב"טרם" אתם בוחרים בבטיחות ובביטחון שלכם

לצפייה בתעודת הסמכה iso 9001 >>
 

  • ארגון והקמה – במקרים שבהם פורצת שריפה, מתרחשת רעידת אדמה או כל אירוע אחר שבו יש נפגעים, אנשי הצוות יוכלו לסייע ולבצע פעולות ראשוניות שיכולות להציל חיים. הקמת הצוות יכולה להקנות ביטחון רב בכל ארגון, כיוון שהצוות יעבור הכשרה מתאימה, ויבצע תרגול ואימון תקופתי.
  • הכשרה חברת טרם תכשיר את חברי צוות החירום של ארגונכם ומקנה לו את כל הידע הדרוש, על מנת שידע כיצד לנהוג בזמן חירום. אנו נדריך אותו כיצד לבצע פעולות שונות, נפתח את יכולתם של החברים להגיב במצבי לחץ ומצוקה, ננחה אותם כיצד לתפעל ציוד חירום וכדומה.
  • תרגול תרגול מצבי חירום הוא חובה על פי חוק. שלב זה הוא קריטי ביותר כיוון שהוא מאפשר לחברי הצוות לפתח מיומנות, משפר את יכולת התגובה שלהם ובונה מוכנות אמיתית לזמן אמת, שבו תידרש הגשת עזרה. במהלך התרגול נבצע סימולציות של מצבים בלתי שגרתיים, שיאפשרו לגלות קשיים, לתקן שגיאות וליקויים וכן יאפשרו לתקן ולשדרג את היכולת והמסוגלות להגיב באופן הראוי למצבים יוצאי דופן שבהם עלולים להיות נפגעים.


אנחנו כאן עבורכם


טרם היא החברה העומדת בראש החנית בכל אשר קשור לתחום הבטיחות והגיהות. אנו גאים לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי הניתן על ידי צוות מומחים מנוסים. נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לארגן, להקים ולהכשיר צוות חירום בארגונכם ולתרגל אותו, כדי שיוכל לספק עבורכם את המענה הטוב ביותר.

 
 
טרם בטיחות
 
 
 
ארגון והקמת צוותי חירום
 
 
 
אצלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר