טרם בטיחות וגהות בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08-9420666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדרכות בטיחות בעבודה

 
נוהלי עבודה מסודרים והשמירה על הבטיחות הכרחיים מסיבות רבות, כגון הגנה על הרכוש, הגנה על המתקנים ומעבר לכל, הגנה על בריאותם ועל חייהם של העובדים. ישנם נוהלי עבודה שנבנים עבור כל גוף באופן ייחודי ופרטני, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל הסכנות שעלולות לסכן את העובדים במקום. עם זאת, נהלים קבועים לא יעזרו לאף אחד אם העובדים לא יכירו אותם. מהסיבה הזו חשוב ביותר לבצע הדרכת בטיחות תקופתית עבור כל עובדי הארגון.
 
 

חברת טרם בטיחות וגהות מעבירה הדרכות בטיחות, ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מיתרונות רבים:

 
  • מדריכים מוסמכים ומנוסים
  • ניסיון של שנים רבות בתחום הבטיחות והגהות
  • עבודה בכל חלקי הארץ ועם כל סוגי הארגונים
 
 
 
הדרכות בטיחות
 
 
 
 
לפרטים אודות הדרכת בטיחות חייגו
08-9420666

 

מי מעביר את הדרכות הבטיחות?

 
חברת טרם בטיחות מעמידה לרשות לקוחותיה מדריכים מוסמכים ומנוסים בתחום הדרכות הבטיחות. המדריכים שלנו לומדים לעומק את כל המצבים שעלולים לסכן את העובדים ואת כל השיטות ונוהלי העבודה שנועדו לצמצם את הסכנות. לאחר מכן, המדריכים מעבירים הדרכות מסודרות, תוך שהם מקפידים על תרגול ועל הבנה מלאה של כל מי שעובר הדרכה.
 

אופי ההדרכות

 
ההדרכות אינן אחידות בכל הארגונים ומותאמות באופן פרטני לצרכים ולאתגרים הספציפיים שעומדים בפני הארגון עצמו. גם משך הקורס משתנה בהתאם להיקף החומר שיש להעביר לעובדים. המדריכים עצמם בעלי ניסיון רב, והם יודעים להעביר את החומרים בצורה ברורה וכזו שניתנת ליישום.
 

תדירות של הדרכות בטיחות

 
חשוב לזכור כי נוהלי בטיחות אינם קבועים, אלא במידה רבה משתנים, שכן הרשויות מוציאות תקנות וחוקים חדשים מדי פעם, ולכן יש צורך בשינוי נוהלי הבטיחות. ברגע שחל שינוי בנוהל, מייד יש לקבוע מועדים להדרכות בטיחות חדשות עבור העובדים. מעבר לזאת, נהלים שהועברו בקורסים ובהדרכות עלולים להישכח, וחשוב לבצע הדרכות חוזרות שמטרתן לרענן את זיכרונם של העובדים. מעבר לזאת, כל עובד חדש צריך לעבור הדרכת בטיחות לפני יום העבודה הראשון שלו.
 
נוהלי בטיחות הינם עניין של הכרח עבור כל מקום עבודה, אך הנהלים כשלעצמם אינם מספיקים כדי להרחיק את העובדים מסכנה. הדרכות בטיחות שמועברות על ידי אנשי מקצוע מנוסים וטובים הינם הכרחיים לא פחות מכתיבת הנהלים עצמם.